KDO JSME

Akademie TITAN je výcvikovou divizí společnosti Agentura, SE a je civilním ekvivalentem divize Anti Terror Academy, která je určena výhradně pro profesionální výcvik a státní ozbrojené složky.

CO NABÍZÍME

Akademie TITAN představuje propracovaný systém výcviku výuky ve střelbě, určený pro širokou střeleckou veřejnost. Střelecko-taktické postupy jsou vyvinuty a navrženy tak, aby frekventanta kurzu připravily na mimořádné situace, které mohou v reálném životě nastat. 

SYSTÉM VÝUKY

V rámci výuky vycházíme z dlouholetých poznatků získaných v Anti Terror Academy při výcviku speciálních jednotek z celého světa. To zaručuje vysokou efektivitu a úroveň výcviku, přičemž nezatěžuje účastníka kurzu sportovními nebo nesmyslnými drily.

NÁŠ TÝM

Instruktoři Akademie TITAN jsou rekrutování z ozbrojených složek ČR a svým profesionálním a přátelským přístupem vytvářejí vlídné prostředí v rámci výuky a jsou schopni reagovat na individuální potřeby každého účastníka kurzu.

ZÁZEMÍ

Akademie Titan se nachází u Plzně, hodinu jízdy z Prahy. Jedná se o samostatný komplex mimo veřejnou zástavbu, oplocený a bezpečný. Předností našeho centra je systém “vše v jednom”, tedy ubytování, střelnice i stravování je možné komplexně pokrýt na jednom místě. Zároveň je i možné provádět více výcviků simultánně na různých stanovištích.